(.) Sitemize Hosgeldiniz (.) * Ko *
<?php UTW_ShowWeightedTagSetAlphabetical("coloredsizedtagcloud","",0) ?>
<?php UTW_ShowWeightedTagSetAlphabetical("coloredsizedtagcloud","",0) ?>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz Sizlere Yardım Amaçlı Açılmıştır Umarım Eğlenirsiniz İyi Eğlenceler !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kolera - Şermin

YazarMesaj
YbForum [ Kurucu ]
Administrator

Administrator
YbForum [ Kurucu ]

Kolera - Şermin Empty
MesajKonu: Kolera - Şermin   Kolera - Şermin EmptyCuma Mayıs 01, 2009 2:28 am

Hadi yaklaşKolera - Şermin SmilevKolo’nun sesiyle yarılır kaşKolera - Şermin Smilevsesimdeki nakışla ağırır baş
sendeki kalp değil bir taş yavrum taş gibisin inan taş.Gözümün üstünde var kaşım
bana karşı oyunda çekersin başıKolera - Şermin Smilevben ektim de sen biçtin taşı sendin o peri masalındaki umacı.
Hanım kız suçu atmaz ezeleKolera - Şermin Smilevdağda kafa tutulmaz gazeleKolera - Şermin Smilevbenze taya nazar etmem güzele çirkin öldü de güzel ölmedi mi?
somurtuyor yanağımda gamzem ver 2 gamzeme de 1er zemzem istemezdim olmasaydı elzem vermezsen etmem mesele.
Kolay insan ol defter ol dürül kolay insansan yağ ol ekmeğe sürül çağladı raplerim gürül gürül
Esen gül eh sen üzül.

Israr etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapandı selden nem kaptın yelden
her geçen gün daha çok soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep
yine kendinsin
sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan hep yine kendinsinsin
sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan hep yine kendinsin

Bedenini geç kalbini keseleKolera - Şermin Smilevkimseden hayır yok ki kimseye istenmekten suratın kösele kelsen masraf etmezsin kelleye
tilki kendini kurnaz zanneder de hep aç gezer uzaya mı kurdun beylik?dağdan gelmiş bağdakini kovmuş o.Bu da kedim Mira Miço
EğlendinKolera - Şermin Smilevhadi Kolo sal gitsinKolera - Şermin Smilevruhsatsız bir silah gibisinKolera - Şermin Smilevtescillenmiş tek dişi rapsinKolera - Şermin Smilevbazen inleyen o hannanesin
deli deli akanı bura bura tıkarlar o zaman 2 dinle de kul 1 söyle sessiz film çevirmeye ne gerek var siz ilimdar Kolo barbar.
Beni kötü tanıtan bir rehbersin hey Şermin uzanamadığın bir et daha var hadi gel de de mundar senin tek dediğin şey
miyav miyaaaav.Hem suçlusun hem kuyruk dimdik kör bakar mı fellik fellik?ik.
Ukalaya hayat çantada keklikKolera - Şermin Smilevdokunup zülfüyare eğlen

Israr etme gelemem senlen duymadın mı yollar kapandı selden nem kaptın yelden
her geçen gün daha çok soğudum senden karakterinden asiliğinden kendiliğinden kendini yakan hep
yine kendinsin
sin sin sin içine sin sen ne çilesin sen biçilesin kendini yakan hep yine kendinsin
https://ybforum.ace.st

Kolera - Şermin
1 sayfadaki 1 sayfası